Career

UAB „Profarma“ – biotechnologijų įmonė, kurianti rekombinantinių baltymų gamybos technologijas. Įmonės mokslininkai yra sukūrę technologinę platformą, apsaugotą tarptautiniais patentais, kuri leidžia išgauti ilgesnį biologinių vaistų gyvavimą kraujyje. Sukaupto „know-how“ pagrindu yra kuriami ir vystomi inovatyvūs, pagerintų savybių vaistai ginekologijos, oftalmologijos ir onkologijos susirgimams gydyti

Šiuo metu ieškome:

Kokybės vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

  • · Analitinių metodų validavimo, perkėlimo iš/į kitas laboratorijas protokolų ir raportų tikrinimas;
  • · Kokybės grupių darbų organizavimas pagal užsakovų ar vidinius įmonės projektus;
  • · Grupių darbuotojų apmokymas, darbo paskirstymas ir koordinavimas;
  • · Darbuotojų instruktavimas darbų atlikimo klausimais, darbuotojų atliktų darbų patikrinimas;
  • · Nuolatinis užtikrinimas, kad visi darbai būtų atliekami pagal patvirtintas rašytines darbo procedūras ir laiku dokumentuojami;
  • · Standartinių darbo procedūrų rengimas ir jų atnaujinimas ir tikrinimas;
  • · Dalyvavimas nuokrypių tyrimuose, laboratorinių tyrimų kontroliavimas;
  • · Kokybės sistemos įmonėje gerinimas.

Reikalavimai

  • · Aukštasis universitetinis išsilavinimas (chemijos, biochemijos, farmacijos, bioinžinierijos ar susijusiose srityse);
  • · GGP reikalavimų (vaistų pramonėje) žinojimas;
  • · Darbo su HPLC, UV/VIS, ELISA ar panašiais metodais principų išmanymas;
  • · Sugebėjimas savarankiškai planuoti darbus, sisteminti bei apibendrinti informaciją;
  • · Mokėjimas koordinuoti veiklą ir bendrauti su žmonėmis, sugebėti dirbti komandoje;
  • · Sugebėjimas savarankiškai dirbti, sisteminti bei apibendrinti informaciją;
  • · Raštingumas, tvarkingas darbas su dokumentais;
  • · Puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas (žodžiu ir raštu).

Jūsų gyvenimo aprašymo laukiame el. paštu info@profarma.lt.

Kokybes kontrolės analitiko/ės

Siūlomo darbo pobūdis:

  • · Darbas kokybės kontrolės laboratorijoje;
  • · Veikliųjų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų kokybės analizė, pagal patvirtintas standartines darbo procedūras;
  • · Laboratorinės įrangos kasdieninė priežiūra, tirpalų naudojamų analizei ruošimas, atliktų veiksmų bei analizės rezultatų dokumentavimas;
  • · Standartinių darbo procedūrų ruošimas ir atnaujinimas, metodų  kūrimo/validavimo dokumentų ruošimas ir validavimas (lietuvių ir anglų kalbomis).

Reikalavimai:

  • · Aukštasis išsilavinimas gamtos mokslų (chemijos, biochemijos) srityje;
  • · Puikiai mokėti dirbti kompiuteriu;
  • · Sugebėti savarankiškai dirbti, sisteminti bei apibendrini informaciją;
  • · Gerai mokėti lietuvių ir anglų kalbą (žodžiu ir raštu).

Privalumai:

  • · GGP reikalavimų pagrindų žinojimas arba patirtis kokybės kontrolės laboratorijoje;
  • · HPLC, spektrofotometrinių, kapiliarinės elektroforezės analizės metodų žinojimas.

Procesų vystymo grupės baltymų grynintojo/ės

Užduotys, darbo pobūdis:

  • · Baltymų pirminis išskyrimas ir gryninimas;
  • · Žinduolių ir prokoriotinių baltymų išskyrimas ir gryninimas;
  • · Darbas su chromotografinėmis sistemomis, kolonomis;
  • · Baltymų analizės metodai.

  • · Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bioinžinerijos, biochemijos, biotechnologijos, chemijos srityse);
  • · Geras geros gamybos praktikos (GGP) geros laboratorinės praktikos (GLP)  ir ISO reikalavimų žinojimas;
  • · Puiki lietuvių ir anglų kalba (žodžiu ir raštu);
  • · Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • · Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas;
  • · Sugebėjimas savarankiškai dirbti, analizuoti, sisteminti bei apibendrinti informaciją;
  • · Raštingumas, pagarba dokumentams.

Privalumai:

  • · Panašaus darbo patirtis laboratorijoje;
  • · Cheminis-biocheminis baltymų suvokimas;
  • · Chromatografijos principų išmanymas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Contacts
JSC "PROFARMA"

V.A. Graiciuno 6, LT-02241,
Vilnius, Lithuania

Tel. +370 5 2629761,
E-mail: info@profarma.lt