Career

UAB „Profarma“ – biotechnologijų įmonė, kurianti rekombinantinių baltymų gamybos technologijas. Įmonės mokslininkai yra sukūrę technologinę platformą, apsaugotą tarptautiniais patentais, kuri leidžia išgauti ilgesnį biologinių vaistų gyvavimą kraujyje. Sukaupto „know-how“ pagrindu yra kuriami ir vystomi inovatyvūs, pagerintų savybių vaistai ginekologijos, oftalmologijos ir onkologijos susirgimams gydyti

Šiuo metu ieškome:

Kokybės kontrolės grupės vadovo (-ės)

Darbo aprašymas:

  • Grupės darbo organizavimas pagal užsakovų ir vidinius įmonės projektus, personalo apmokymas, darbo paskirstymas ir koordinavimas.
  • Vadovavimas ir reikalavimas iš savo grupės darbuotojų laikytis geros gamybos praktikos (GMP), ISO, SDP ir kitos įmonėje patvirtintos dokumentacijos.
  • Analitinių metodų, skirtų farmaciniams preparatams, ruošimas, validavimas, perkėlimas iš/į kitas laboratorijas.
  • Žaliavų, pagalbinių medžiagų, veikliųjų vaistinių medžiagų ir vaistų arbitražinių pavyzdžių atrinkimas, saugojimas ir kontrolė.
  • Darbuotojų instruktavimas darbų atlikimo klausimais, darbuotojų atliktų darbų patikrinimas.
  • Nuolatinis užtikrinimas, kad visi darbai būtų atliekami pagal patvirtintas rašytines darbo procedūras ir laiku dokumentuojami, analizės rezultatai yra teisingi ir įvertinti pagal specifikacijų reikalavimus.
  • Standartinių darbo procedūrų rengimas ir jų atnaujinimas/peržiūra.
  • Dalyvavimas nuokrypių tyrimuose, laboratorinių tyrimų priežiūra.
  • Rizikos įvertinimų ruošimas/pildymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis (magistro laipsnis) universitetinis išsilavinimas (chemijos, biochemijos, farmacijos, bioinžinierijos srityse).
  • GGP (GMP) reikalavimų (vaistų pramonėje) išmanymas.
  • Darbo kokybės kontrolės laboratorijoje su HPLC, UV/VIS, ELISA vaistų pramonėje patirtis.
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).
  • Puikus darbas kompiuteriu.
  • Sugebėjimas savarankiškai dirbti, planuoti darbus, sisteminti bei apibendrinti informaciją.
  • Mokėjimas koordinuoti veiklą ir bendrauti su žmonėmis, sugebėti dirbti komandoje.
  • Raštingumas, atsakingumas, tvarkingas darbas su dokumentais.

Jūsų gyvenimo aprašymo laukiame el. paštu info@profarma.lt.

SCIENTIST (R&D)

How to apply:

Applications containing a CV in English and/or any other supporting documents should be sent to info@profarma.lt.

Profarma is a GMP certified biopharmaceutical company with expertise in formulation, development of biosimilars, analytical methods development/validation, Critical Quality Attributes definition and comparability studies.

Ideal Qualifications for this role:

  • Master’s Degree in molecular biology, biotechnology, biochemistry or related areas
  • Ability to understand and follow experimental procedures and conduct work independently
  • Solid understanding of biology including experience with protein expression/purification/analysis. Experience with DNA manipulation is highly desired.
  • Good English level (at least B2). Knowledge of the Lithuanian language is beneficial but not a requirement. Visas cannot be sponsored.

Kokybes kontrolės analitiko (-ės)

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Darbas kokybės kontrolės laboratorijoje;
  • Veikliųjų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų kokybės analizė, pagal patvirtintas standartines darbo procedūras;
  • Laboratorinės įrangos kasdieninė priežiūra, tirpalų naudojamų analizei ruošimas, atliktų veiksmų bei analizės rezultatų dokumentavimas;
  • Standartinių darbo procedūrų ruošimas ir atnaujinimas, metodų  kūrimo/validavimo dokumentų ruošimas ir validavimas (lietuvių ir anglų kalbomis).

  • Aukštasis išsilavinimas gamtos mokslų (chemijos, biochemijos) srityje;
  • Puikiai mokėti dirbti kompiuteriu;
  • Sugebėti savarankiškai dirbti, sisteminti bei apibendrini informaciją;
  • Raštingumas, tvarkingas darbas su dokumentais;
  • Gerai mokėti lietuvių ir anglų kalbą (žodžiu ir raštu).

Privalumai:

  • GGP reikalavimų pagrindų žinojimas arba patirtis kokybės kontrolės laboratorijoje;
  • HPLC, spektrofotometrinių, kapiliarinės elektroforezės analizės metodų žinojimas.

Procesų vystymo grupės baltymų grynintojo (-ės)

Užduotys, darbo pobūdis:

  • Baltymų pirminis išskyrimas ir gryninimas;
  • Žinduolių ir prokoriotinių baltymų išskyrimas ir gryninimas;
  • Darbas su chromotografinėmis sistemomis, kolonomis;
  • Baltymų analizės metodai.

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bioinžinerijos, biochemijos, biotechnologijos, chemijos srityse);
  • Geras geros gamybos praktikos (GGP) geros laboratorinės praktikos (GLP)  ir ISO reikalavimų žinojimas;
  • Puiki lietuvių ir anglų kalba (žodžiu ir raštu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas;
  • Sugebėjimas savarankiškai dirbti, analizuoti, sisteminti bei apibendrinti informaciją;
  • Raštingumas, pagarba dokumentams.

Privalumai:

  • Panašaus darbo patirtis laboratorijoje;
  • Cheminis-biocheminis baltymų suvokimas;
  • Chromatografijos principų išmanymas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Contacts
JSC "PROFARMA"

V.A. Graiciuno 6, LT-02241,
Vilnius, Lithuania

Tel. +370 5 2629761,
E-mail: info@profarma.lt